Shunsui Sōzōsuke Jirō Kyōraku

29. dubna 2014 v 21:29 | Bee |  B L E A C H - characters

"If it's me, it would be a waste not to dance no matter what." - Tite Kubo


n a m e: Shunsui Sōzōsuke Jirō Kyōraku / 京楽 次郎 総蔵佐 春水
a g e: unknown
r a c e: soul / shinigami
b i r t h d a y: July 11 / 11. červenec
h e i g h t: 192 cm
w e i g h t: 87 kg
p o s i t i o n: captain - commander / captain of 1st division
s h i k a i: Katen Kyōkotsu
b a n k a i: unknown
v o i c e: Akio Ōtsuka
d e s c r i p t i o n: long brown hair, brown eyes, pink cloak, calm and smart


Kyouraku je až moc přátelský muž, má rád sakury, saké, ženy, růžovou, svůj plášť, Ukitakeho, Nanao a spoustu dalších divných věcí. Je to pohodář - má spoustu úžasných hlášek a je to nejspíš jedna z nejsilnějších postav v Bleachi. Po smrti Yamamota Genryuusaie se stal vrchním kapitánem Gotei 13, ačkoliv tím nebyl vůbec nadšený. Je tak trochu záhadou - sotva ukázal schopnosti svého shikaie a jeho bankai je zahalený v oparu nejistoty. Když Kyouraku bojoval se Starrkem, Ukitake prohlásil: "Tvůj bankai není něco, co by se mělo používat před ostatními lidmi...", což znamená, že bude hodně strašidelný, nebo neuvěřitelně silný. Kyouraku má dvojitou Zanpakuto, Katen Kyoukotsu, takže bankai bude něco opravdu nevídaného. Už jen jeho shikai by mohl být bankai, heh.
Při jeho první scéně bojoval s Chadem Yasutorou, od kterého jsem čekala, že vyhraje. Naštěstí jsem se spletla a Kyouraku vyhrál. Také vyhrál také oproti první espaadě, Coyotovi, což mě překvapilo ještě víc. Myslím, že to, že zatím neporhrál, už něco znamená. Ne tak pro nic se stal vrchním kapitánem. Trochu mě mrzí, že je v manze tak málo, ale teď, když se stal velitelem, tam snad bude častěji.

K mému názoru... Kyouraku je divný, možná trochu záhadný, až moc inteligentní, ale hlavně je... Ultrakrutopřísněsexyaboží. Myslím to vážně - zažili jste někdy to, že se zamilujete do anime postavy? Ne? Nezkoušejte to, budete si muset zařídit svůj vlastní emo koutek. Když se dívám na jeho obrázky, pochybuju, že si někdy najdu normálního kluka a směju se při pohledu na středoškoláky, po kterých většina otaku holek jede. Asi mám otcovský komplex... Ne, neptejte se, co to je. Vážně ne.
Takže, dál.
Jelikož o něm nic nevíme doufám, že Tite o něm bude psát víc. Minulost, bankai, jak se seznámil s Ukitakem a odkud vlastně pochází a tak celkově. A ještě by mě zajímalo, proč ností ten ženský plášť... Ačkoliv mu sluší, hahah. Okey, tohle není moc profesionální popis postavy. Zvykejte si. Už nevím, co mám psát. Opravdu tam nebyl často a psát tenhle článek je pro mě těžší, než jsem si myslela.


/nosebleed, huh/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aya Aya | Web | 3. května 2014 v 13:14 | Reagovat

Kyou-chan taichooooo~ I can see your creepy bankai!~ o.o''' Haha, teď mám kvůli tobě taky potřebu znát o něm všechno. Vážně, jen kvůli tobě. Zajímá mě jeho dřívější život, kde se vůbec vzal a kde nabral Ukitakeho. Myslím, že o té jeho minulosti to ale v manze nebude bohužel tak horké, protože se objevil ve flashbacku s Yamamotem. A ... takové flashbacky při smrti některé postavy... to už nikdy nechci vidět. Takže radši budu žít bez toho v nevědomí se zbytkem světa, než aby ke konci mangy přišel nějaký knock out.. Ach, drž hubu, krásně jsi jej popsala. A vůbec jsem si nevšimla tvých oblíbených gifů, dělám jako by nic. :D Otcovský komplex.. yare yare, Bee-chan~

Nejhorší stádium anime lásky je, když ti už ani ten emo koutek nepomáhá.XDD Kecám, mně nikdy nepomáhal. Fuck it. See ya, Kyou-chan. I'll fucking kill you, if you'll do something to Bee. ^ ^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama