Kisuke Urahara

30. dubna 2014 v 16:00 | Bee |  B L E A C H - characters

"You give me too much credit. These days, I'm just a plain old candy-store owner." - Kisuke Urahara


n a m e: Kisuke Urahara / 浦原 喜助
a g e: 400 +/-
r a c e: soul / shinigami
b i r t h d a y: December 31/ 31. prosinec
h e i g h t: 183 cm
w e i g h t: 69 kg
p o s i t i o n: owner of the Urahara Shop / Captain of the 12th Division Founder of the S.R.D.I.
s h i k a i: Benihime
b a n k a i: unknown
v o i c e: Shinichirō Miki
d e s c r i p t i o n: blonde hair, green-gray eyes, black cloak (analogy of the captains cloaks), smart, mysterious, imparitialUrahara je záhadný prodavač sladkostí ve městě Karakura. Vypadá jako normální blonďák s holí v ruce, idiotským kloboukem a divnýma sandálema, ale je to bývalý kapitán 12. divize a zakladatel Oddělení Technologického Vývoje (OTV, Shinigami Research and Development Institute) s neuvěřitelným reiatsu, vynikajícími bojovými schopnostmi a nevídaným talentem. Před 150 lety byl falešně obviněn ze zločinu, který spáchal Aizen Sousuke - pokus hollowfikace na Shinigami, ale uniká trestu tím, že odchází spolu s Yoruichi, jeho kamarádkou od dětství, do světa lidí, kde později zakládá Urahara Shōten - Uraharův krámek. Sám vytvořil nejnebezpečnější předmět v dějinách Soul society, Hōgyoku a vynalezl i náhradní tělo gigai. Dokáže otevřít Gargantu a Senkaimon. Ve zkratce - je to génius, u kterého nikdy nevíte, jestli je na vaší straně. Jeho jméno znamená "obě strany", což samo o sobě něco vypovídá. Vlastní krámek se sladkostmi, Urahara Shōten, kde prodává vše možné, včetně věcí pro shinigami.

...Urahara je loutkař. Prostě takový ten týpek, který nerad vystupuje do popředí a tak raději tahá za nitky v pozadí. Ale i tak - je vůbec někdo, kdo ho nemá rád? Urahara byl... Moje první nejoblíbenější postava. Ani nevím proč /otcovský komplex, just lol/, snad pro všechno. Je talentovaný, silný, boží, často se v anime vyskytuje - ačkoliv by mohl mnohem častěji, má blond vlasy, boží klobouk a sandály, které si jednou určitě koupím. Navíc se mi líbí, jak má Benihime skrytou v té holi - just like Yama-jii! Je kolem něj hodně nevysvětlenýho - odkud se objevil, kde vzal Ururu a Jintu, jak se seznámil s Yoruichi, jaký je jeho bankai, proč se nevrátí do Soul society, když byla dokázána jeho nevina, na jaké je straně, atp. Doufám, že o něm Tite udělá samostatné volume, protože tyhle věci by se vážně měly vysvětlit.

Dodatek: Jeho plášť je parodie na kapitánské haori. Vždycky, kdyř ho vidím, musím se smát, lol.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aya Aya | Web | 3. května 2014 v 13:22 | Reagovat

Uru-chaaaaaaan ^O^ Ha, jak říkáš, je to génius, to určitě. I Yamamoto to věděl, beztak. A když si tak vezmeš to kolem Hogyoku, tak bez něj by nebyl ani ten žádný pořádný příběh Bleache. A jestli on něco není, tak rozhodně ne normálně vypadající blonďatý chlápek. Je až moc výstřední. :D A má lízátkový komplex.:DDD Urahara je skvělý charakter a právě se mi na něm líbí, že není jasné, na jakou stranu vlastně patří. Je loutkař, přesně jak říkáš. No, nikdy mě nepřestane fascinovat, jak se dostal k Jintovi a Ururu. Snad to Tite nebere jako nějakou samozřejmost a dá nějaké VYSVĚTLENÍ! :D Ten manga pic je boží. Ale ne jak ten 3. gif s tím frustrujícím výrazem. Je mi jedno tvůj názor, ale je to prostě boží výraz. ><

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama